Windows Svr Std 2008 R2 w/SP1x64 English 1pk DSP OEI DVD P73-05128

35.833,00 ден.   Спореди

Windows Svr Std 2008 R2 w/SP1x64 English 1pk DSP OEI DVD P73-05128


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 35.833,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Windows Svr Std 2008 R2 w/SP1x64 English 1pk DSP OEI DVD P73-05128

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка