WINDOWS SERVER FOUNDATION 2012 R2, Нова верзија на оперативниот систем Windows server 2012

15.670,00 ден.   Спореди

WINDOWS SERVER FOUNDATION 2012 R2, Нова верзија на оперативниот систем Windows server 2012 наменет за помалите компании. 15 CALova вклучено, не е можно проширување на повеќе CALova. Подржува 1 процесо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 15.670,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WINDOWS SERVER FOUNDATION 2012 R2, Нова верзија на оперативниот систем Windows server 2012 наменет за помалите компании. 15 CALova вклучено, не е можно проширување на повеќе CALova. Подржува 1 процесор, 32GB работна меморија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка