Windows 7 Home Premium SP1 64-bit OEM DVD

6.590,00 ден.   СпоредиProduct Name Windows 7 Home Premium with SP1 64-bit
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
АБЦ Стор http://abcstoremk.com   Детали 6.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.
Product Name Windows 7 Home Premium with SP1 64-bit
Product Type Operating System

Language Supported English
License Quantity 1 PC
Software Name Windows 7 Home Premium With Service Pack 1 64-bit
Software Sub Type Client
Distribution Media/Method DVD-ROM
License Pricing OEM
License Type License and Media

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка