Win Svr 2008 R2 SP1 Foundation 1CPU ROK

12.491,00 ден.   Спореди

Win Svr 2008 R2 SP1 Foundation 1CPU ROK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.491,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Win Svr 2008 R2 SP1 Foundation 1CPU ROK

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка