Win Srv 2008 R2 SP1 Standard w/5CAL ROK

39.615,00 ден.   Спореди

Win Srv 2008 R2 SP1 Standard w/5CAL ROK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 39.615,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Win Srv 2008 R2 SP1 Standard w/5CAL ROK

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка