Wi-Fi USB Tenda W322UA 300Mbps, 2x2dBi Fixed Antenna

803,00 ден.   Спореди

Wi-Fi USB Tenda W322UA 300Mbps, 2x2dBi Fixed Antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 803,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wi-Fi USB Tenda W322UA 300Mbps, 2x2dBi Fixed Antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка