Wi-Fi Router Tenda N150 150Mbps, 5dbi fixed antenna, 1x10/100Mbps WAN Port, 3x10/100Mbps LAN ports; 2.4GHZ, DHCP, PPPoE, Static IP, PPTP, L2TP, WPS, WISP,Universal Repeater;

806,00 ден.   Спореди

Wi-Fi Router Tenda N150 150Mbps, 5dbi fixed antenna, 1x10/100Mbps WAN Port, 3x10/100Mbps LAN ports;
2.4GHZ, DHCP, PPPoE, Static IP, PPTP, L2TP, WPS, WISP,Universal Repeater;


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 806,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wi-Fi Router Tenda N150 150Mbps, 5dbi fixed antenna, 1x10/100Mbps WAN Port, 3x10/100Mbps LAN ports;
2.4GHZ, DHCP, PPPoE, Static IP, PPTP, L2TP, WPS, WISP,Universal Repeater;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка