WI-FI Edimax EW-7128g Wireless 802.11g PCI Adapter with 2dBi Detachable Antenna

660,00 ден.   Спореди

WI-FI Edimax EW-7128g Wireless 802.11g PCI Adapter with 2dBi Detachable Antenna, Turbo Mode 32-bit, Coverage: up to 100 meters indoor, up to 300 meters outdoor
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 660,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WI-FI Edimax EW-7128g Wireless 802.11g PCI Adapter with 2dBi Detachable Antenna, Turbo Mode 32-bit, Coverage: up to 100 meters indoor, up to 300 meters outdoor
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка