WHIRLPOOL WTLS-66912

21.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 6-ТО СЕТИЛО COLORS FLD ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДИМЕНЗИИ В/Ш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 6-ТО СЕТИЛО COLORS FLD ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 90/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи