WHIRLPOOL MWD-308 SL

5.999,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20Л МОЌНОСТ НА МИКРО 700W МОЌНОСТ НА ГРИЛ 800W ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 29/46/35 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20Л МОЌНОСТ НА МИКРО 700W МОЌНОСТ НА ГРИЛ 800W ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 29/46/35 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка