WHIRLPOOL FSCR-70414

27.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА АЛИШТА ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 7 KG INVERTER МОТОР 7 ПРОГРАМИ БРОЈ НА ВРТЕЖИ 0- 1400 ВОЛУМЕН НА БАРАБАН 49 L БУЧАВОСТ 53 DB RAPID -СКРАТУВАЊЕ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА АЛИШТА ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 7 KG INVERTER МОТОР 7 ПРОГРАМИ БРОЈ НА ВРТЕЖИ 0- 1400 ВОЛУМЕН НА БАРАБАН 49 L БУЧАВОСТ 53 DB RAPID -СКРАТУВАЊЕ НА ПРОГРАМИ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ЕЛЕКТРОНСКО КОМАНДУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/59,5/61 SM Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи