WHIRLPOOL FSCR-10428

WHIRLPOOL FSCR-10428

49.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ 6-ТО СЕТИЛО 6TH SENSE ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А 8 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 10 KG. 0-1400 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DB. БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 49.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ 6-ТО СЕТИЛО 6TH SENSE ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А 8 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 10 KG. 0-1400 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DB. БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 69 DB. ZEN INVERTER MOTOR TOUCH CONTROL ЗА БИРАЊЕ ФУНКЦИИ ОДЛОЖЕН СТАРТ КОНТРОЛА НА ПЕНА ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/64 CM. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи