WHIRLPOOL BSNF-8151OX

30.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE DUAL NO FROST MULTIFLOW LED ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 222 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 94 L АНТИБАКТЕРИСКИ ФИЛТЕР ФИОКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 30.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE DUAL NO FROST MULTIFLOW LED ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 222 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 94 L АНТИБАКТЕРИСКИ ФИЛТЕР ФИОКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗАМРЗНУВАЧ СО 3 ФИОКИ БОЈА INOX КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 4KG/H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 188,5/59,5/65,6 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи