WHIRLPOOL AWO/D-7100

16.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 1000 ВРТЕЖИ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР 18 ПРОГРАМИ НА ПЕРЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ СЕНЗОР ЗА КОНТРОЛА НА ПЕНА СИСТЕМ ЗА КОРЕГИРАЊЕ РАМНОТЕЖА КОПЧЕ ЗА РЕСЕТИРАЊЕ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 1000 ВРТЕЖИ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР 18 ПРОГРАМИ НА ПЕРЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ СЕНЗОР ЗА КОНТРОЛА НА ПЕНА СИСТЕМ ЗА КОРЕГИРАЊЕ РАМНОТЕЖА КОПЧЕ ЗА РЕСЕТИРАЊЕ ДИМЕНЗИИ ВХШХД - 84.5Х59.5Х52 СМ. Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи