WHIRLPOOL AWO/C-70120

18.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 1200 ВРТЕЖИ 6-TH SIMT COLOURS ПРОГРАМИ (SUPER ECO, WHITE & LIGHT COLOR, BLACK & DARK COLORS, MIXED/MAGIC 40, DELICATE , BUMBAC, BUMBAC ANTIB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 1200 ВРТЕЖИ 6-TH SIMT COLOURS ПРОГРАМИ (SUPER ECO, WHITE & LIGHT COLOR, BLACK & DARK COLORS, MIXED/MAGIC 40, DELICATE , BUMBAC, BUMBAC ANTIBACTERIA 95) CLEAN + ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи