WHIRLPOOL AWO/C-70100

16.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 1000 ВРТЕЖИ ECO MONITOR 6TH SENSE COLOURS CLEAN + ОДЛОЖЕН СТАРТ ПРОГРАМИ (SUPER ECO, WHITE & LIGHT COLOR, BLACK & DARK COLORS, MIXED/MAGIC 4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 7КГ 1000 ВРТЕЖИ ECO MONITOR 6TH SENSE COLOURS CLEAN + ОДЛОЖЕН СТАРТ ПРОГРАМИ (SUPER ECO, WHITE & LIGHT COLOR, BLACK & DARK COLORS, MIXED/MAGIC 40, DELICATE , BUMBAC, BUMBAC ANTIBACTERIA 95) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи