WHIRLPOOL AWE-60410

18.499,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ОДЛОЖЕН СТАРТ ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 38Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 90/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ОДЛОЖЕН СТАРТ ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 38Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 90/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи