WHIRLPOOL AMW-4094 IX

15.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА КАПАЦИТЕТ 22Л ДИЈАМЕТАР НА ТАЊИР 25CM 4 НИВОА НА МОЌНОСТ ДИГИТАЛНИ КОМАНДИ 3D ДИСТРИБУЦИЈА НА МИКРОБРАНОВИ ЗРАЦИ МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВИ ЗРАЦИ 750W CHILD LOCK-ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА КАПАЦИТЕТ 22Л ДИЈАМЕТАР НА ТАЊИР 25CM 4 НИВОА НА МОЌНОСТ ДИГИТАЛНИ КОМАНДИ 3D ДИСТРИБУЦИЈА НА МИКРОБРАНОВИ ЗРАЦИ МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВИ ЗРАЦИ 750W CHILD LOCK-ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/38/32 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка