WHIRLPOOL AKR-431 NB

3.999,00 ден.   Спореди

АСПИРАТОР 1 МОТОР МОЌНОСТ НА МОТОР 140 W 1 СИЈАЛИЦА 2 БРЗИНИ УСИСНА МОЌ 172 M3/H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 7,5/59,8/47


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АСПИРАТОР 1 МОТОР МОЌНОСТ НА МОТОР 140 W 1 СИЈАЛИЦА 2 БРЗИНИ УСИСНА МОЌ 172 M3/H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 7,5/59,8/47

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи