WHIRLPOOL ADP-100 WH

18.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ (1,02 KWH) КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 12Л НИВО НА БУЧАВОСТ 48 DB 4 ТЕМПЕРАТУРИ 5 ПРОГРАМИ (COLD PREWASH,GLASS,R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ (1,02 KWH) КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 12Л НИВО НА БУЧАВОСТ 48 DB 4 ТЕМПЕРАТУРИ 5 ПРОГРАМИ (COLD PREWASH,GLASS,RAPID 45 °C,ECO 50°C) ОДЛОЖЕН СТАРТ 2 /4 /8 H MULTI-TABLET AQUASAFE МАКСИМАЛНА ВЛЕЗНА ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДА 25C AUTOCLEAN - ФИЛТРИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59.7/5 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка