WHIRLPOOL ADG-6500 FD

23.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА 3 ТЕМПЕРАТУРИ 5 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.7/55.5 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА 3 ТЕМПЕРАТУРИ 5 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.7/55.5 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка