WHIRLPOOL ADG-6200

20.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КАЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ ЗА 12 КОМПЛЕТА AQUASAFE ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ПРОГРАМ ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 2,4,8Ч 5 П...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КАЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ ЗА 12 КОМПЛЕТА AQUASAFE ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ПРОГРАМ ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 2,4,8Ч 5 ПРОГРАМИ (PRE-WASH-COLD,FRAGILE 40°C,RAPID 45°C,ECO 2) 50°C,INTENSIVE 65°C) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59,7/55.5 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка