Western Digital Elements Desktop 1.5TB, 1500 GB, USB 2.0, 32 MB, 3,5", 7.200 rpm

8.432,00 ден.   Спореди

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK Western Digital Western Digital Elements Desktop 1.5TB, 1500 GB, SATA II, 32 MB, 3,5", 7.200 rpm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.432,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK Western Digital Western Digital Elements Desktop 1.5TB, 1500 GB, SATA II, 32 MB, 3,5", 7.200 rpm

Кеш 32 MB
Формат на диск 3.5"
Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка