WELLER WP2 PYROPEN JR. плинско лемило

7.670,00 ден.   Спореди

Безжично лемило. WP 2 Pyropen мини лемилото за лемење и за смалување на пластика со помош на отворот за топол воздух. Прилагодлива температура


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжично лемило. WP 2 Pyropen мини лемилото за лемење и за смалување на пластика со помош на отворот за топол воздух. Прилагодлива температура

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка