WELLER-држач

4.720,00 ден.   Спореди

Професионална рамка за монтирање. разни апликации, како монтирање и отстранување и PCB поправки. Можности за стегање на кружни и правоаголни делови. Исто погодно и за овални и кружни плочи со подвижна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионална рамка за монтирање. разни апликации, како монтирање и отстранување и PCB поправки. Можности за стегање на кружни и правоаголни делови. Исто погодно и за овални и кружни плочи со подвижна рака за сигурно држење на деловите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка