wella texture touch (75ml)

wella texture touch (75ml)

1.100,00 ден.   Спореди

wella texture touch (75ml)Глина за моделирање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 1.100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella texture touch (75ml)Глина за моделирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка