wella natural volume (300ml)

990,00 ден.   Спореди

wella natural volume (300ml)Пена за волумен и природно движење на косата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella natural volume (300ml)Пена за волумен и природно движење на косата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка