wella koleston perfect medium blonde brown mahogany 7/75 (60ml)

670,00 ден.   Спореди

wella koleston perfect medium blonde brown mahogany 7/75 (60ml)Боја за коса. Крем боја за сите типови коса со нова TRILUXIV технологија која ги пробива сите граници во боењето на косата. Многу голем и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 670,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella koleston perfect medium blonde brown mahogany 7/75 (60ml)Боја за коса. Крем боја за сите типови коса со нова TRILUXIV технологија која ги пробива сите граници во боењето на косата. Многу голем избор на нијанси со неограничени можности за комбинирање и индивидуални креации во боењето.Бојата се меша во размер 1:1.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

wow cialis tadalafil 100mg cialis italia gratis cialis tadalafil cialis canadian drugs cialis prezzo al pubblico cialis prices costo in farmacia cialis we use it 50 mg cialis dose cialis without a doctor's prescription cialis efficacit buy original cialis cialis savings card buying cialis on internet acheter cialis meilleur pri cheap cialis http://kaivanrosendaal.com/#Buy-Cheap-Cialis http://kaivanrosendaal.com/#Cialis-Cheap-Buy-Online