wella koleston perfect light blonde intensive red gold 88/43 (60

670,00 ден.   Спореди

wella koleston perfect light blonde intensive red gold 88/43 (60ml)Боја за коса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 670,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella koleston perfect light blonde intensive red gold 88/43 (60ml)Боја за коса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка