wella koleston perfect dark blonde brown intensive 6/77 (60ml)

670,00 ден.   Спореди

wella koleston perfect dark blonde brown intensive 6/77 (60ml)Боја за коса.Крем боја за сите типови коса со нова TRILUXIV технологија која ги пробива сите граници во боењето на косата. Многу голем изб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella koleston perfect dark blonde brown intensive 6/77 (60ml)Боја за коса.Крем боја за сите типови коса со нова TRILUXIV технологија која ги пробива сите граници во боењето на косата. Многу голем избор на нијанси со неограничени можности за комбинирање и индивидуални креации во боењето.Бојата се меша во размер 1:1.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка