wella illumina color 9/7(60ml)

980,00 ден.   Спореди

wella illumina color9/7(60ml)Боја за коса.Крем боја за сите типови на коса со нова Microlight технологија која ги пробива сите граници на боење на косата Голем избор на нијанси со неограничено многу м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


wella illumina color9/7(60ml)Боја за коса.Крем боја за сите типови на коса со нова Microlight технологија која ги пробива сите граници на боење на косата Голем избор на нијанси со неограничено многу можности за комбинирање и индивидуални креации во боењето. Бојата се меша во размер 1:1.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка