Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (Shuko outlet x5), Battery 12V28W

2.973,00 ден.   Спореди

Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (Shuko outlet x5), Battery 12V28W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.973,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (Shuko outlet x5), Battery 12V28W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка