Weli Science PS-500VA 250W Line interactive UPS+ AVR, Microprocessor control (Shuko outlet x2), Battery 12V4AH

2.081,00 ден.   Спореди

Weli Science PS-500VA 250W Line interactive UPS+ AVR, Microprocessor control (Shuko outlet x2), Battery 12V4AH


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.081,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Weli Science PS-500VA 250W Line interactive UPS+ AVR, Microprocessor control (Shuko outlet x2), Battery 12V4AH

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка