Weli Science MT-1000VA 600W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (IEC outlet x4), Battery 12V7AH x2

5.551,00 ден.   Спореди

Weli Science MT-1000VA 600W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (IEC outlet x4), Battery 12V7AH x2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.551,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Weli Science MT-1000VA 600W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (IEC outlet x4), Battery 12V7AH x2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка