Web камера играчка, бело кученце

840,00 ден.   Спореди

USB Webcam Computer PC Laptop Camera Plush White Dog Toys, 24 bit true RGB color, 5 layers glass lens, 640 x 480 resolution, CMOS 1/4"


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 840,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB Webcam Computer PC Laptop Camera Plush White Dog Toys, 24 bit true RGB color, 5 layers glass lens, 640 x 480 resolution, CMOS 1/4"

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка