WD Media Player 1TB Elements Play, 1080p, USB2.0, HDMI, 1050g, Black

7.115,00 ден.   Спореди

WD Media Player 1TB Elements Play, 1080p, USB2.0, HDMI, 1050g, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.115,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WD Media Player 1TB Elements Play, 1080p, USB2.0, HDMI, 1050g, Black

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка