WAVEMASTER МОБИ УРЕД НА ЗВУЧНИК РОЗОВ

2.876,00 ден.   Спореди

МОБИ, мобилното чудо од звук- идеален за на тераса, за на пикник или за на плажа...Интегрираното појачало Д- класа се грижи за беспрекорна обработка на звукот (360° звучно поле). Во состојба кога е из...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.876,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОБИ, мобилното чудо од звук- идеален за на тераса, за на пикник или за на плажа...Интегрираното појачало Д- класа се грижи за беспрекорна обработка на звукот (360° звучно поле). Во состојба кога е извлечен/ отворен додатната кутија ги подобрува звучните особини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка