Waterproof pigtail SC/APC one core 3m

670,00 ден.   Спореди

Description It’s used for field optical node fiber input. With single or double core (when with double, one of them used for return transmission signal) and there are two connector e types, one is SC/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 670,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Description It’s used for field optical node fiber input. With single or double core (when with double, one of them used for return transmission signal) and there are two connector e types, one is SC/APC, the other is FC/APC (General: FC/APC). Features Low Insertion loss High anti-loss Good waterproof

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи