Wacom Case Intuos Soft M

1.290,00 ден.   Спореди

Durable, light-weight sleeve protects your Intuos5 M tablet and slips easily into your luggage or laptop computer bag. The zippered, nylon case features an elastic pen loop, separate internal pockets ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Durable, light-weight sleeve protects your Intuos5 M tablet and slips easily into your luggage or laptop computer bag. The zippered, nylon case features an elastic pen loop, separate internal pockets for your mouse and USB cable, and a soft inner lining.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка