Wacom Accesory Kit For Intuos 4/5/Pro

990,00 ден.   Спореди

The Intuos4/5/Pro Professional Accessory Kit contains a number of tools that help you customize the feel of your pen.

The kit includes:
-1 Standard Black Nib,
-5 Stroke Nibs,
-5 H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The Intuos4/5/Pro Professional Accessory Kit contains a number of tools that help you customize the feel of your pen.

The kit includes:
-1 Standard Black Nib,
-5 Stroke Nibs,
-5 Hard Felt Nibs,
-5 Flex Nibs,
-1 Wide Body Grip (no hole for the button),
-1 Standard Grip (no hole for the button),
-1 Side Switch Replacement,
-and 1 Nib Removal Tool

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка