WACOM пенкало BAMBOO и табличка на допир

7.413,00 ден.   Спореди

Wacom ви ја претставува својата прва табла со ново Bamboo пенкало која ги комбинира предностите на функционалноста и технологијата на допир и пенкало и табла во еден уред. Сосема нов, интуитивен, едно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wacom ви ја претставува својата прва табла со ново Bamboo пенкало која ги комбинира предностите на функционалноста и технологијата на допир и пенкало и табла во еден уред. Сосема нов, интуитивен, едноставен и инспиративен начин на работа со компјутери. Еден допир е доволно за да изберете икона, да отворите мени или да започнете некоја апликација. И со два прста можете лесно да ротирате слики и документи, да одите низ презентации, блогови или да листате надолу, да разгледувате веб-сајтови  зумирате или одзумирате слики. Со својот елегантен, стилски дизајн е дизајниран за леваци и деснаци. Bamboo е поддржан од сите поголеми оперативни системи. Bamboo дефинитивно ќе ги надмине вашите очекувања. Оставете знак со ставање на вашите лични потпис.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка