Von Mumm Riesling

810,00 ден.   Спореди

Производител: Von Mumm Winery
Шифра на производ: 351050
UPC: 4007730315424
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Германија
Категорија : Р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 810,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Von Mumm Winery
Шифра на производ: 351050
UPC: 4007730315424
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Германија
Категорија : Ризлинг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи