VOLTCRAFT VSM-150 60A ZS SMART-систем за мерење

27.966,00 ден.   Спореди

VOLTCRAFT ® системот за мерење VSM-150 е интелигентен систем кој ги прикажува трошоците и дава цена со континуирано снимање на потрошувачката на енергија, обезбедува навремени податоци за потрошувачк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 27.966,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VOLTCRAFT ® системот за мерење VSM-150 е интелигентен систем кој ги прикажува трошоците и дава цена со континуирано снимање на потрошувачката на енергија, обезбедува навремени податоци за потрошувачката на енергија. Со системот, податоци за потрошувачка на енергија од струјниот системот со три точки може лесно да се пренесат безжично до компјутерот и потоа интелигентно да се обработат. VSM-150 е опремен со софтвер за сеопфатно снимање и анализа. На вашиот мониторсекогаш ќе може да ги видите и анализирате податоците. Вкупните трошоци во реално времеНеутрален и независен системПрецизно со директно мерењеВклу. трифазен метар

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка