Voltcraft VC150 DMM 1

6.549,00 ден.   Спореди

CAT III 250 V
2000 цифри
Мерење на температура
Контрола на напонот без допирање на уредот
Робусен уред за почетно ниво- со рачен избор на мерното подрачје и на мерењето на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.549,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAT III 250 V
2000 цифри
Мерење на температура
Контрола на напонот без допирање на уредот
Робусен уред за почетно ниво- со рачен избор на мерното подрачје и на мерењето на температурата.

VOLTCRAFT® го нуди вистинскиот уред за секој корисник и и за секое подрачје на користење. Од почетен модел до професионален модел секогаш во чекор со актуелната технологија и по поволна цена. Серијата VC100 е наменет за секакви типови на мерења во домаќинството како и за хоби. Професионални задачи можат да се извршуваат до 250 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка