Voltcraft VC-82 DMM

1.829,00 ден.   Спореди

Робусен мултиметар со најзначајна мерна функција, за едноставно користење со една рака. Централно поставеното копче за мерен опсег може едноставно да се ракува со палците.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.829,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Робусен мултиметар со најзначајна мерна функција, за едноставно користење со една рака. Централно поставеното копче за мерен опсег може едноставно да се ракува со палците.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка