Voltcraft MS-400 МУЛТИ-ТЕСТЕР

826,00 ден.   Спореди

90 - 1000 V/AC
Интегрирана LED-џебна светилка
Идеално за испитување на светилки

Практичен тестер за препознавање на промена на напон. Доколку постои промена на напон, овој у...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


90 - 1000 V/AC
Интегрирана LED-џебна светилка
Идеално за испитување на светилки

Практичен тестер за препознавање на промена на напон. Доколку постои промена на напон, овој уред тоа ќе го покаже визуелно преку црвена LED светилка и акустично преку звук. Робусна кутија. Со функција за авто-тестирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка