VOLTCRAFT IR-280 ИНФРАЦРВЕН ТЕРМОМЕТАР

2.510,00 ден.   Спореди

Рачен инфрацрвен термометар со таргет ласер за неверојатно брзо и прецизно мерење дури и на ситни делови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.510,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачен инфрацрвен термометар со таргет ласер за неверојатно брзо и прецизно мерење дури и на ситни делови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка