Voltcraft FSP-1138 фиксен напојувач

6.962,00 ден.   Спореди

Линеарниот напојувач ги задоволува условите за во лабораторија, индустрија или работилница. Предноста на линеарната технологија е робустната и едноставна конструкција, и излезен напон слободен од импу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Линеарниот напојувач ги задоволува условите за во лабораторија, индустрија или работилница. Предноста на линеарната технологија е робустната и едноставна конструкција, и излезен напон слободен од импулсно мешање. Се издвојува од другите по својот висок квалитет и одличен сооднос цнеа/перформанс.

Power cable is not included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка