Voltcraft FSP-11320 EДНОНАСОЧЕН НАПОЈУВАЧ

12.449,00 ден.   Спореди

Линеарното напојување го исполнува условот за лаборатории, индустрии и работилници. Предностите на линеарни технологија во текот вклучено напојување се нејзината добра и едноставна конструкција, и изл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.449,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Линеарното напојување го исполнува условот за лаборатории, индустрии и работилници. Предностите на линеарни технологија во текот вклучено напојување се нејзината добра и едноставна конструкција, и излезен напон која е ослободена од пулсово мешање. Издвојува со својот висок квалитет и бескомпромисен однос цена / квалитет. Кабел не е вклучен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка