VOLTCRAFT FM-200 АПАРАТ ЗА МЕРЕЊЕ НА ВЛАЖНОСТ

2.832,00 ден.   Спореди

Директно покажување на вредностите во %. Идеален за контрола на дрво за горење. Робусен и прецизен уред за мерење за одредување на влажноста на дрвото и градежните материјали. Две области за мерење за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Директно покажување на вредностите во %. Идеален за контрола на дрво за горење. Робусен и прецизен уред за мерење за одредување на влажноста на дрвото и градежните материјали. Две области за мерење за градежни материјали и за дрво Ви гарантираат висока прецизност. Директното покажување на вредности го олеснува читањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка